پایگاه خبری وب زوم
چهارشنبه 13 مرداد 1400
کد خبر: 1628
پ

یک ماجراجویی عجیب و غریب : درباره‌ی سریال Utopia

اولین تریلر از سریال Utopia یک ماجراجویی عجیب و غریب را به تصویر می‌کشد


تصور کنید تمام اتفاقاتی که در یک مجموعه کمیک بوک به وقوع می‌پیوند، واقعی باشند. چنین چشم‌اندازی ایده اولیه خلق سریال Utopia است. در طی مراسم کامیک کان امسال توانستیم اولین تریلر از این سریال را مشاهده کنیم.

در این سریال بازیگرانی همچون ساشا لین، رین ویلسون، دن برد، کریستوفر دنهام، کوری مایکل اسمیت و جان کیوسک به ایفای نقش پرداخته‌اند. نویسنده Utopia نیز گیلین فلین بوده که آثاری همچون Gone Girl و Sharp Objects‌ را در کارنامه‌اش می‌توان دید.

Utopia داستان گروهی از طرفداران دنیای کمیک را که به صورت آنلاین با هم آشنا شده‌اند و به واسطه یک کمیک به ظاهر داستانی با نام اتوپیا به یکدیگر نزدیک می‌شوند را روایت می‌کند. طرفداران این کمیک، مفاهیمی مخفی را از درون صفحات اتوپیا بیرون می‌کشند و خطراتی برای نسل بشر را پیش‌بینی می‌کنند. آن‌ها متوجه می‌شوند که این مفاهیم فقط تئوری‌های توطئه نیستند، بلکه خطراتی کاملاً واقعی هستند که در دنیایشان به واقعیت تبدیل می‌شوند.

در طول پنل مربوط به این سریال در مراسم کامیک کان ۲۰۲۰، بازیگران و شورانر سریال درباره ریمیک کردن Utopia (که در ابتدا یک سریال بریتانیایی بود که برای دو فصل پخش شد) صحبت کردند. همان طور که از خلاصه داستان معلوم است در سریال Utopia به فندام‌ها و تئوری‌های توطئه حول محور گروهی از دوستان در شیکاگولند پرداخته خواهد شد.

 

دو قسمت ابتدایی سریال نیز مستقیماً وارد دنیای فندام‌های کمیک بوکی خواهد شد چرا که در یک گردهمایی کمیک بوکی جریان دارند. فصل اول این سریال شامل هشت قسمت است و در تاریخ نامشخصی در پاییز امسال پخش آن شروع می‌شود.

منبع: ویجیاتو

ارسال دیدگاه