پایگاه خبری وب زوم
دوشنبه 31 اردیبهشت 1403
کد خبر: 16842
پ

تداوم اختلال‌های موقتی در دسترسی به اسنپ فود

به دنبال وقوع اختلال در دسترسی به اسنپ فود که حوالی ظهر دیروز دوشنبه (19 تیرماه) رخ داد، کاربران برای یک ساعت و اندی با پیغام از دسترس خارج شدن این سرویس مواجه شدند.

به دنبال وقوع اختلال در دسترسی به اسنپ فود که حوالی ظهر دیروز دوشنبه (19 تیرماه) رخ داد، کاربران برای یک ساعت و اندی با پیغام از دسترس خارج شدن این سرویس مواجه شدند؛ اگرچه اختلال‌های موقتی در دسترسی به اسنپ فود در هر دو نسخه موبایل و دسکتاپ، شب گذشته نیز ادامه داشت، اما امروز اختلال‌ها در نسخه موبایل به حداقل رسیده است و گاها اختلال‌هایی در نسخه دسکتاپ این سرویس مشاهده می‌شود.

به گزارش سیتنا، به دنبال وقوع اختلال در دسترسی به اسنپ فود که حوالی ظهر دیروز دوشنبه (19 تیرماه) رخ داد، کاربران برای یک ساعت و اندی با پیغام از دسترس خارج شدن این سرویس مواجه شدند.

در همین حال اعلام شد که دلیل این اختلال قطع برق دیتاسنتر افرانت بوده است که میزبانی از اسنپ فود را عهده دار است.

اگرچه اختلال‌های موقتی در دسترسی به اسنپ فود در هر دو نسخه موبایل و دسکتاپ، شب گذشته نیز ادامه داشت، اما امروز اختلال‌ها در نسخه موبایل به حداقل رسیده است و گاها اختلال‌هایی در نسخه دسکتاپ این سرویس مشاهده می‌شود.

مشخص نیست دلیل اختلال‌های امروز اسنپ فود به دلیل مشکل دیتاسنتر است و یا سایر اختلال های اینترنتی یا پشتیبانی باعث ادامه این اختلال ها شده است.

پیگیری از روابط عمومی اسنپ فود برای پاسخ به این مشکلات در جریان است که در صورت دریافت اطلاعات تکمیلی، منتشر می شود.

کلید واژه : اسنپ اسنپ فود
ارسال دیدگاه