پایگاه خبری وب زوم
جمعه 28 شهریور 1399
کد خبر: 1731
پ
آذری‌جهرمی امروز به بهارستان رفت

تقویت پیام‌رسان‌های داخلی، اینترنت ملی و تخلف اپراتورها؛ محورهای جلسه وزیر ارتباطات با نمایندگان

یک عضو کمیسیون صنایع و معادن از جلسه امروز صبح این کمیسیون با وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با محور مسائل این وزارتخانه از جمله تخلف اپراتورها در افزایش تعرفه‌ها خبر داد.

الله‌وردی دهقانی به وب‌زوم گفت: نمایندگان کمیسیون صنایع امروز صبح با آقای آذری‌جهرمی جلسه داشتند و در این جلسه درباره عملکرد وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در حوزه آی‌تی، لزوم تقویت پیام‌رسان‌های داخلی، اینترنت ملی و همچنین تخلف اپراتورها در افزایش تعرفه بسته‌های اینترنتی بحث شد.

به گفته او آذری‌جهرمی در این جلسه قول داد که به صورت جدی تخلف اپراتورهای تلفن همراه را پیگیری کند و گزارش آن را به مجلس بدهد.

دهقانی همچنین اظهار کرد: نمایندگان در جلسه با وزیر ارتباطات بر لوزم تقویت پیام‌رسان‌های داخلی و افزایش کیفیت و کمیت آنها تاکید کردند. همچنین درباره راه‌اندازی موتور جستجوگر ملی نیز بحث شد.

او در پاسخ به این سوال که آیا نمایندگان درخواست فیلتر اینستاگرام را از وزیر داشتند گفت: صحبت سر فیلترینگ نبود. بلکه نمایندگان تاکید داشتند با تقویت پیام‌رسان‌های داخلی مردم به استفاده از این پیام‌رسان‌ها تشویق شوند.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن در پاسخ به این سوال که آیا اعلام جرم دادستانی علیه وزیر ارتباطات به دلیل عدم فیلترینگ اینستاگرام حقیقت دارد گفت: ما امروز بحثی در این باره نداشتیم.

ارسال دیدگاه