پایگاه خبری وب زوم
جمعه 28 شهریور 1399
کد خبر: 1821
پ

تحسین مدیر اجرایی EA از کنسول‌های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس

لارا میل (Laura Miele)، مدیر اجرایی شرکت الکترونیک آرتز نسبت به کنسول‌های نسل بعدی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس نظرات به ‌شدت مثبتی دارد. به عقیده میل قابلیت‌های جدیدی که این کنسول‌ها وارد میدان می‌کنند، صنعت گیم را به کلی دگرگون خواهد کرد.

 

به گزارش گیم رنت، پس از مراسم رونمایی از بازی‌ها و ظاهر کنسول پلی استیشن 5 امیدها به نسل بعدی خیلی بیشتر شده؛ با این حال، بسیاری از افراد هم نگران مسئله قیمت‌گذاری هستند. باتوجه به مشکلات اقتصادی متعددی که قرنطینه و شیوع کرونا در سرتاسر جهان به‌وجود آورده، عده‌ای پیش‌بینی می‌کنند کنسول‌های جدید سونی و مایکروسافت نتوانند مانند نسل‌های قبل فروش داشته باشند.

گرچه شرکت الکترونیک آرتز و مخصوصا مدیر اجرایی‌اش نظرات دیگری دارند. لارا میل اشاره کرده که شیوع کرونا علی‌رغم تمام مشکلاتی که ایجاد نموده، دارد به رسانه‌ها و حوزه سرگرمی کمک می‌کند. در واقع کنسول‌های نسل بعد هم در همین راستا می‌توانند در جان گرفتن صنعت گیم بیش از هر زمان دیگری سهیم باشند.

به عقیده میل کنسول‌های نسل نهم فرصتی را فراهم می‌آورند تا بازیکنان تجربه خالص و غرق‌کننده‌ای در یک بازی داشته باشند؛ او عنوان Madden را یک نمونه شایسته برای این موضوع قلمداد می‌کند. ظاهرا نسخه جدید مدن می‌خواهد از تمام ظرفیت‌های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس بهره ببرد و این یعنی یک تجربه کاملا متفاوت و ویژه برای دوست‌داران بازی.

اینطور که مشخص است، شرایط و توانایی‌های بازیکنان در Madden همزمان با اتفاقات دنیای واقعی دستخوش تغییر می‌شود و اگر یک بازیکن در لیگ ملی فوتبال عملکردش بهبود یابد، شما نیز بلافاصله شاهد بهتر شدن بازی وی در مدن خواهید بود. از سوی دیگر قابلیت هپتیک فیدبک هم می‌تواند به واقعی‌تر شدن برخورد بازیکنان با یکدیگر و انتقال این احساسات به شما کمک کند.

در نهایت یک مسئله دیگر هم وجود دارد. مراسم اخیر EA اصلا به مذاق هواداران خوش نیامده و افرادی که بازی‌های جدید این شرکت را تجربه کرده‌اند نیز حس ویژه‌ای نداشته‌اند. حال اینکه لارا میل چه اطلاعات فاش‌نشده‌ای دارد را کسی نمی‌داند و باید برای اثبات صحبت‌های وی کمی صبر پیشه کنیم. خوشبختانه تا عرضه کنسول‌های نسل بعد زمان خیلی زیادی نمانده و تعطیلات سال جاری میلادی جایی است که بالاخره انتظار گیمرها به سر می‌آید.

منبع: ویجیاتو

ارسال دیدگاه