پایگاه خبری وب زوم
دوشنبه 31 اردیبهشت 1403
کد خبر: 18391
پ

تقدیر از ۵ ایده برتر در ششمین دوره جشنواره ملی از ایده تا بازار

اختتامیه ششمین دوره جشنواره ملی از ایده تا بازار، روز سه‌شنبه، ۲۵ اردیبهشت‌ماه جاری در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، پس از برگزاری ۵ دوره موفق از جشنواره ملی از ایده تا بازار توسط دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران اختتامیه ششمین دوره این جشنواره ملی با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، روز سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ از ساعت ۹ صبح الی ۱۴ در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار خواهد شد.

در این دوره از جشنواره که با حضور فعالان زیست‌بوم نوآوری و کارآفرینی و با استقبال گسترده شرکت‌های دانش‌بنیان، خلاق و نوآور و نیز دانشجویان و علاقمندان از سراسر کشور برگزار می‌شود، بیش از ۱۳۰ طرح کسب‌وکار و ایده‌ نوآورانه به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که پس از بررسی و داوری اولیه، صاحبان طرح‌ها و ایده‌های برگزیده جهت بررسی دقیق‌تر به مصاحبه دعوت شدند.

پس از جمع‌بندی نهایی توسط هیأت داوران تعداد ۱۵ طرح به عنوان طرح‌ برتر شناسایی گردیدند. این طرح‌ها جهت دریافت تسهیلات به صندوق نوآوری و شکوفایی معرفی خواهند شد. همچنین تعداد ۵ ایده نیز به عنوان ایده‌های برتر شایسته تقدیر شناخته شده که در روز جشنواره معرفی می‌شوند و از آنها تقدیر به عمل خواهد آمد.

ارسال دیدگاه