پایگاه خبری وب زوم
جمعه 25 خرداد 1403
کد خبر: 18531
پ

مراجعه بیش‌ از ۸۰ درصد از حجاج ایرانی به پیام‌رسان «بله»

پیام‌رسان بانکی بله، شبکۀ اجتماعی‌مالی بانک ملّی ایران خبر از خرید گسترده ارز حج تمتع توسط حجاج داد. این پیام‌رسان اجتماعی‌مالی بانک ملی ایران علاوه بر داشتن قابلیت برقراری ارتباط از تماس صوتی و تصویری از خارج کشور، در قسمت «ارز حج تمتع» در اپلیکیشن خود، خرید ارز حج تمتع را راحت کرده است.

به گزارش روابط‌عمومی اپلیکیشن بله، تاکنون بیش از ۶۸ هزار نفر از حجاج ارز خود را از بله دریافت کرده‌‌اند که این آمار نشان می‌دهد این جمعیت، 80درصد از حجاج را تشکیل می‌دهد.

حجاج  همچنان برای خرید ارز حج تمتع می‌توانند به‌جای خرید حضوری ارز و به جهت صرفه‌جویی در وقت و سهولت در دریافت خدمات، درخواست خود را از طریق اپلیکیشن بله ثبت کنند و سپس در تاریخ معین با مراجعه به شعبهٔ انتخاب شده آن را دریافت کنند.

این امکان در اپلیکیشن بله به ترتیب در بخش «خدمات»، «خدمات بانکی» و «ارز حج تمتع» فراهم شده است. افراد پس از طی مراحل ذکر شده، با ثبت مشخصات فردی«کد ملی، کد پستی، شمارهٔ گذرنامه و تاریخ تولد»، می‌توانند درخواست ارز سهمیه‌ای خود را وارد کنند.

همچنین، با توجه به محدودیت‌های برقراری تماس اینترنتی در کشور عربستان، حجاج ایرانی بهتر است از پیام‌رسان‌هایی استفاده کنند که قابلیت ارسال و دریافت کد به این کشور را دارد. حجاج علاوه‌بر دریافت خدمات ارزی در اپلیکیشن بله، می‌توانند با تماس صوتی و تصویری بله با خانواده و‌ دوستان خود از عربستان به‌راحتی ارتباط داشته باشند.

کلید واژه : بله حج تمتع
ارسال دیدگاه