پایگاه خبری وب زوم
جمعه 25 خرداد 1403
کد خبر: 18538
پ

فیلم کاپیتان آمریکا ۴ برای اضافه کردن یک شخصیت مرموز دوباره فیلمبرداری می‌شود

فیلم Captain America: Brave New World قرار است برای اضافه کردن یک شخصیت جدید دوباره جلوی دوربین برود.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فیلم Captain America 4 دوباره جلوی دوربین خواهد رفت. هالیوودریپورتر گزارش داد که مراحل فیلم‌برداری و تولید دوباره فیلم Captain America: Brave New World از این هفته برای فیلم‌برداری صحنه‌های اضافه و جدید آغاز شده و همچنین یک بازیگر جدید هم به فیلم اضافه شده است. جانکارلو اسپوزیتو بیشتر برای بازی در نقش گاس فرینگ در سریال Breaking Bad و سریال Better Call Saul شناخته می‌شود، رسما قرار است در فیلم Captain America 4 بازی کند.

جیانکارلو اسپوزیتو / Giancarlo Esposito در Far Cry 6

او پیش از این حضور خود را در دنیای سینمایی مارول اعلام کرده بود، اما مشخص نبود قرار است شاهد حضور او در چه اثری باشیم. اطلاعاتی از نقش مرموز اسپوزیتو در دسترس نیست، اما برخی از منابع نزدیک می‌گویند که نقش او ظاهرا منفی است که احتمال دارد یک شخصیت کاملا جدید هم باشد. منابع می‌گویند سری جدید فیلم‌برداری فیلم Captain America: Brave New World حدود ۲۲ روز طول خواهد کشید که شامل اضافه کردن المان‌های جدید مثل چند صحنه اکشن خواهد بود، اما تغییری در تیم کارگردانی فیلم داده نخواهد شد.

پیش از این همین منظور متئو اورتن، نویسنده قسمت پنجم سریال Moon Knight مسئولیت بازنویسی فیلمنامه فیلم کاپیتان آمریکا ۴ را بر عهده گرفته بود که در طول زمستان فیلمنامه جدید را آماده کرده است. بااینکه گزارش‌هایی مبنی‌بر چند نوبت فیلم‌برداری مجدد فیلم Captain America: Brave New World منتشر شده است، اما این تنها مورد فعلی است که در جریان است. همچنین گفته می‌شود که فیلم‌برداری مجدد این فیلم به بزرگی فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness که ۶ هفته طول کشید نیست و همچنین هزینه آن به مراتب کمتر از فیلم‌برداری‌های مجدد و گران‌قیمت فیلم The Marvels خواهد بود.

رئیس جمهور تاندربولت راس و کاپیتان آمریکا در فیلم Captain America: Brave New World

آنتونی مکی در نقش سم ویلسون ملقب به کاپیتان آمریکا، دنی رامیرز در نقش واکین تورس به‌عنوان فالکون جدید، هریسون فورد در نقش رئیس جمهور تاندربولت راس، تیم بلیک نلسون در نقش لیدر به‌عنوان شخصیت شرور اصلی فیلم، لیو تایلر در نقش بتی راس، شیرا هاس در نقش سابرا، کارل لامبلی در نقش آیزایا بردلی، زوشا راکمور برای یک نقش کلیدی، رزا سلزار، جانکارلو اسپوزیتو و سث رالینز، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Captain America: Brave New World حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Captain America: Brave New World قرار است در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۲۵ (۲۶ بهمن ۱۴۰۳) اکران شود. ژولیوس اونا، کارگردان فیلم The Cloverfield Paradox وظیفه کارگردانی فیلم Captain America 4 را بر عهده دارد. فیلمنامه فیلم کاپیتان آمریکا ۴ توسط مالکوم اسپلمن، شورانر و دالان موسون، نویسنده سریال Falcon and the Winter Soldier به‌همراه متئو اورتن، نویسنده قسمت پنجم سریال Moon Knight نوشته شده است.

ارسال دیدگاه