پایگاه خبری وب زوم
پنجشنبه 29 اردیبهشت 1401
کد خبر: 8850
پ

آیپد پرو بعدی احتمالا شارژ بی‌سیم را از طریق لوگوی شیشه‌ای اپل ممکن می‌کند

گزارشی جدید می‌گوید برخلاف اعلام بلومبرگ مبنی بر استفاده از بدنه شیشه‌ای در آیپد پرو بعدی به منظور استفاده از فناوری شارژ بی‌سیم، این تبلت قدرتمند احتمالا بدنه تمام شیشه‌ای نخواهد داشت. گزارش امروز مدعی است که اپل در آیپد پرو بعدی صرفا اندازه لوگوی شیشه‌ای خود را افزایش می‌دهد تا امکان استفاده از سیم‌پیچ شارژ بی‌سیم فراهم شود.

 

طبق اعلام وب‌سایت 9to5Mac، اپل ایده استفاده از قاب عقب شیشه‌ای را کنار گذاشته چون نگرانی‌هایی درباره دوام دستگاه داشته است. این وب‌سایت با استناد به منابع آگاه به برنامه‌های اپل مدعی شده که کوپرتینویی‌ها نمونه اولیه آیپد پرو بعدی را با لوگوی شیشه‌ای بزرگ‌تری ساخته‌اند که اجازه استفاده از شارژ بی‌سیم را می‌دهد.

ظاهرا در یکی از این نمونه‌های اولیه از مگ‌سیفی با آهنربای قوی‌تر از آیفون استفاده شده است. افزون بر این، به نظر می‌رسد که این فناوری در آیپد بعدی از سرعت شارژ بی‌سیم بالاتری پشتیبانی خواهد کرد. مگ‌سیف در آیفون می‌تواند حداقل 50 درصد از ظرفیت باتری را در فقط 30 دقیقه شارژ کند.

آیپد پرو

آیپد پرو با لوگوی شیشه‌ای اپل هنوز قطعی نیست

با این همه، از آن‌جایی که اپل معمولا نمونه‌های اولیه متفاوتی را از دستگاه‌های خود می‌سازد، هیچ تضمینی وجود ندارد که نسخه نهایی این تبلت از لوگوی شیشه‌ای بزرگ‌تری بهره ببرد. با این حال، همه شایعات حاکی از آن هستند که آیپد پرو بعدی با نوعی طراحی جدید از شارژ بی‌سیم پشتیبانی می‌کند.

«مارک گرمن»، خبرنگار بلومبرگ در یادداشت اخیر خود مجددا تایید کرده بود که آیپد پرو بعدی در سال 2022 از راه می‌رسد. حالا باید منتظر بمانیم تا ببینیم این دستگاه دقیقا در چه تاریخی معرفی خواهد شد. اپل آخرین بار تبلت پیشرفته خود را در ماه آوریل 2021 با تراشه قدرتمند M1 به‌روز کرد. این تبلت که از نمایشگر Mini LED بهره می‌برد، با کمک پردازنده قدرتمندش قدرتی در حد کامپیوترهای اپل را ارائه می‌کند.

منبع: دیجیاتو

کلید واژه : آیپد پرو اپل
ارسال دیدگاه