پایگاه خبری وب زوم

شرکت‌ها محصولات

منتشر شده در تاریخ چهارشنبه 1 تیر 1401 ساعت 16:8

هدفون پرچمدار MW75 با درایور ۴۰ میلی‌متری، پشتیبانی از ANC و قیمت ۵۹۹ دلار معرفی شد

هدفون پرچم‌دار Master & Dynamic MW75 با سیستم پیشرفته‌ی ANC، ایرکاپ مجهز به پنل شیشه‌ای و درایور ۴۰ میلی‌متری پوشیده‌شده با بریلیم رسماً رونمایی شد.

 

شرکت Master & Dynamic سال‌ها است هدفون‌هایی با طراحی پریمیوم و عملکرد بسیار خوب می‌سازد و این سبک تولید را برای جدیدترین محصول این شرکت نیز شاهد هستیم. هدفون جدید Master & Dynamic از لحاظ طراحی ظاهری تفاوت‌هایی نسبتاً جزئی با مدل‌های قبل دارد و از نسخه‌ی قوی‌تر سیستم حذف فعال سروصدای محیط (ANC) پشتیبانی می‌کند.

براساس آنچه انگجت می‌نویسد هدفون جدید Master & Dynamic MW75 در دسته‌ی هدفون‌های رده‌بالای دورگوشی قرار می‌گیرد و سیستم Adaptive Active Noise Cancellation دارد. این سیستم تطبیقی براساس میزان سروصدای محیط، به‌صورت خودکار تنظیم می‌شود.

رنگ بندی هدفون Master & Dynamic MW7

Master & Dynamic می‌گوید این هدفون جدید مجهز به چهار میکروفون است که محیط اطراف شما را بررسی می‌کنند. براساس داده‌های به‌دست‌آمده از میکروفون‌ها، هدفون به‌صورت خودکار تنظیمات ANC را تغییر می‌دهد. به‌لطف این سیستم در صورت تغییر ناگهانی شدت صدای محیط، همچنان می‌توانید با تمرکز به موسیقی گوش دهید.

MW75 اولین هدفونی نیست که از سیستمی این‌چنینی استفاده می‌کند، اما این سیستم را پیش‌تر در هیچ‌یک از هدفون‌های شرکت Master & Dynamic ندیده بودیم. هدفون MW75 دو حالت اضافی نیز برای ANC دارد (All Day و Max) دارد که در کنار حالت Adaptive کار می‌کنند.

هدفون جدید Master & Dynamic دو حالت صدای محیطی نیز ارائه می‌دهد که یکی از آن‌ها مخصوص استفاده‌ی عمومی و دیگری به‌طور خاص برای صدای انسان طراحی شده است.

هدفون Master & Dynamic MW7 روی گوش یک زن و یک مرد

Master & Dynamic برای چندین سال متوالی هدفون‌هایش را با طراحی مشابه عرضه کرد و در هر نسل شاهد تغییرات ظاهری خیلی کمی بودیم. این موضوع در MW75 نیز دیده می‌شود. Master & Dynamic مجدداً از همان فرمول همیشگی استفاده کرده و سراغ بهبودهایی نه‌چندان بزرگ رفته است. MW75 شباهت‌هایی به هدفون گیمینگ Master & Dynamic MG20 دارد.

Master & Dynamic باری دیگر در هدفون جدیدش سراغ ترکیب آلومینیوم و چرم (این بار پوست بره) رفته و تصمیم گرفته در بخش بیرونی ایِرکاپ‌ها از شیشه‌ی سکوریت استفاده کند. پنل بیرونی ایرکاپ‌ها لمسی نیست و همچنان برای کنترل پخش محتوای صوتی باید از روش فیزیکی استفاده کنید.

مدل نقره ای و قهوه ای هدفون Master & Dynamic MW7

خوشبختانه در نسل جدید هدفون‌های Master & Dynamic نیز می‌توان ایِرپدها را به‌سادگی تعویض کرد. اکثر هدفون‌هایی که Master & Dyanmic می‌سازد ایرپد قابل‌تعویض دارند. Master & Dyanmic در هدفون MW75 از طراحی ساده و جذابی استفاده کرده، بااین‌حال تغییرات محصول باعث افزایش وزن شده است. براساس اطلاعات رسمی، MW75 تقریباً ۱۰۰ گرم سنگین‌تر از نسل قبل است.

Master & Dynamic می‌گوید در هدفون جدید MW75 از درایور ۴۰ میلی‌متری پوشیده‌شده با بریلیم استفاده کرده تا «صدای فراگیر ویژه‌» که مختص به هدفون‌های این شرکت است پخش شود. به گفته‌ی Master & Dynamic این درایور پرقدرت می‌تواند «صداهای ضعیف را با حرارت بیشتر و صداهای قوی را غنی‌تر پخش کند.»

Master & Dynamic می‌گوید هدفون MW75 مجهز به چهار میکروفون اضافه با فناوری بیم‌فورمینگ است که برای جلوگیری از تداخل باد و بالا بردن کیفیت تماس طراحی شده‌اند.

دو رنگ هدفون Master & Dynamic MW7

MW75 برخلاف پرچم‌دار پیشین Master & Dynamic یعنی MW65 می‌تواند تشخیص دهد که روی گوش کاربر قرار گرفته است یا خیر. این هدفون جدید با اپلیکیشن اختصاصی Master & Dynamic برای تنظیم نحوه‌ی پخش محتوای صوتی سازگاری دارد و در صورت فعال بودن ANC تا ۲۸ ساعت موسیقی پخش می‌کند. در صورت غیرفعال کردن ANC شارژدهی محصول به حداکثر ۳۲ ساعت می‌رسد. همچنین با ۱۵ دقیقه شارژ می‌توانید ۶ ساعت موسیقی گوش کنید.

هدفون Master & Dynamic MW7 از نمای نیم رخ

هدفون رده‌بالای MW75 از روز ۲۸ ژوئن ۲۰۲۲ (۷ تیر ۱۴۰۱) در چهار رنگ روانه‌ی بازار می‌شود. مدل اول از بدنه‌ی خاکستری تیره با چرم مشکی، مدل دوم از بدنه‌ی نقره‌ای با چرم خاکستری، مدل سوم از بدنه‌ی نقره‌ای با چرم قهوه‌ای و مدل چهارم از بدنه‌ی مشکی با چرم مشکی استفاده می‌کند.

هدفون MW75 با افزایش ۱۰۰ دلاری قیمت نسبت‌ به نسل قبل مواجه شده و با پرداخت ۵۹۹ دلار قابل‌تهیه است.

منبع: زومیت