پایگاه خبری وب زوم
پنجشنبه 14 مهر 1401
کد خبر: 12080
پ

موتورولا رویداد معرفی Razr 2022 و X30 Pro را در لحظات آخر لغو کرد

قرار بود موتورولا امروز از نسل سوم گوشی تاشو Razr در کنار یک گوشی هوشمند جدید با دوربین اصلی ۲۰۰ مگاپیکسلی رونمایی کند که این رویداد در لحظات آخر لغو شد.

موتورولا از چند هفته قبل تیزرهایی برای معرفی گوشی تاشو Razr 2022 و پرچم‌دار X30 Pro منتشر کرد و قرار بود این دو دستگاه امروز رسماً رونمایی شوند. اکنون چن جین، مدیرکل بخش موبایل موتورولا و لنوو به‌طور ناگهانی در ویبو اعلام کرد که رویداد معرفی این دو محصول لغو شده است.

جین در بخشی از پست خود می‌نویسد: متأسفم به شما اطلاع دهم که معرفی محصولات جدید ما که برای امروز برنامه‌ریزی شده بود، به‌دلایلی لغو شده است. ما عمیقاً برای این موضوع متأسفیم و از حمایت مشتاقانه‌ی شما از گوشی‌های جدید خود تشکر می‌‌کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد محصولات جدید می‌تواند همچنان به وب‌سایت رسمی ما مراجعه کنید.

به نوشته‌ی AndroidAuthority، درحال‌حاضر هیچ دلیل مشخصی برای لغو رویداد معرفی Razr ۲۰۲۲ و X30 Pro موتورولا وجود ندارد، اما این خبر در بحبوحه‌ی افزایش تنش میان چین و تایوان منتشر شده است. تنش‌ها در منطقه پس از تأیید نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا برای سفر به تایوان در روز سه‌شنبه افزایش یافت.

منبع: زومیت

کلید واژه : موتورولا
ارسال دیدگاه