پایگاه خبری وب زوم
شنبه 15 آذر 1399
کد خبر: 2223
پ

پیام صوتی به دایرکت توئیتر می‌آید

مدیر توئیتر اعلام‌کرد که در آینده ای نزدیک امکان ارسال پیام صوتی در بخش دایرکت توئیتر فراهم خواهد شد.

شبکه اجتماعی توئیتر در ماه ژوئن امکان انتشار توئیت های صوتی را برای کاربران سیستم عامل iOS در بعضی از نقاط جهان فعال کرد. به تازگی نیز اخباری در فضای مجازی منتشر شده است که نشان می دهد شرکت توئیتر در حال کار روی قابلیت ارسال پیام های صوتی در بخش پیام های خصوصی یا همان دایرکت مسیج است. این خبر توسط مدیر بخش دایرکت مسیج توئیتر در فضای مجازی منتشر شد و او در این مورد اعلام‌کرد که قرار است قابلیت ارسال پیام صوتی بزودی به توئیتر اضافه شود و کشور برزیل نخستین کشوری خواهد بود که قرار است نسخه آزمایشی این قابلیت را دریافت کند.

هدف توئیتر از اضافه کردن قابلیت پیام صوتی

توئیتر هدف خود از اضافه کردن این قابلیت را افزایش راه‌های ارتباطی مردم با یکدیگر دانست و اعلام کرد که این شبکه از هیچ کاری برای افزایش میزان رضایت مردم دریغ نخواهد کرد. یکی از راحت ترین و برترین روش های ارتباطی افراد با یکدیگر ارسال پیام صوتی است چرا‌که کاربر میتواند با نگه داشتن تنها یک دکمه پیام خود را ضبط کرده و کاربر مقصد نیز صرفا با انتخاب یک گزینه پیام دریافت شده را گوش دهد.

 

پیام صوتی در دایرکت توئیتر,اخبار دیجیتال,خبرهای دیجیتال,شبکه های اجتماعی و اپلیکیشن ها

علاوه بر این توئیتر اعلام کرده است که برای قابلیت پیام صوتی گزینه ریپورت وجود خواهد داشت تا در صورت سواستفاده از صدای کاربر، امکان گزارش دادن آن به توئیتر وجود داشته باشد. علاوه بر این مدیر بخش پیام های خصوصی توئیتر اعلام کرده است که یک تیم بسیار کاربلد تمرکز خود را روی موضوع پیام های صوتی دایرکت قرار داده و در آینده ای نزدیک باید شاهد عرضه نخستین نسخه آزمایشی از آن باشیم.

با این حال هنوز توئیتر تاریخ دقیقی برای عرضه این قابلیت به شبکه اجتماعی خود اعلام نکرده است و باید تا زمان اعلام رسمی این شبکه اجتماعی منتظر ماند.

کلید واژه : توییتر
ارسال دیدگاه